Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Главен пулт

Трудова медицина и систематски прегледи, интерна медицина, кабинет за ОРЛ, офталмологија, дерматовенерологија и ласер кабинет , педијатрија, општа медицина, психијатрија, психологија, неуропедијатрија, лабораторија , хирургија, стома центар и центар за рани

Телефон: 02 3248 454

Спрат бр. 2

Физикална

Физикална медицина и рехабилитација

Телефон: 02 3248 451

Спрат бр. 1

Гинекологија

Телефон: 02 3248 468

Спрат бр. 3

Стоматологија

Заботехничка лабораторија

Телефон: 02 3248 482

Спрат бр. 3

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Медикал Центар
promedika logo
Закажете преглед

пребарај

Актуелно

Систематски прегледи

Повеќе

Ласерска епилација

Повеќе

Медицински транспорт

Повеќе

Актуелно

Нов пристап во физикалната медицина понеделник 14, март

Доктори од различна специјалност како и физиотерапевти се во постојан меѓусебен контакт бидејќи од досегашното искуство се покажало дека најдобрите резултати се постигнуваат со тимска работа.

Повеќе

Што е тоа циститис? вторник 30, мај

Прочитајте повеќе за акутното воспаление на мочниот меур

Повеќе

Нехируршки процедури за подмладување на лице вторник 8, ноември

Дермални филери и ботокс - Нехируршки процедури за подмладување на лице

Повеќе

Декомпресија на 'рбет со новиот апарат Triton среда 12, октомври

Според клинички истражувања, дури 80% од луѓето во еден момент од животот ќе искусат болка во долниот дел од р'бетот. Еден од методите на третман на хроничната болка e декомпресијата на ’рбетот (истегнување).

Повеќе

Зошто ласерска епилација? понеделник 14, март

Ласерското отстранување на влакна (епилација), станува се поактуелно, како кај жените така и кај мажите.

Повеќе

Shockwave Therapy четврток 27, јули

Единствено во Р.Македонија, терапија со ударен бран shockwave therapy     

Повеќе