Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Актуелно

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Актуелно

Бидете победник во борбата со целулитот! вторник 23, август

Антицелулитни третмани со терапија со акустични бранови!

Повеќе

Најнови матурантски пакети! четврток 12, мај

Оставете впечаток, останете запаметени со вашиот стил, убавина и гламур.

Повеќе

Нова солариум акција! четврток 12, мај

25% ПОПУСТ преку целиот ден!

Повеќе

Најнова акција - Гратис Luxus Lashes трепки среда 24, февруари

Најнова акција во Промедика Естетик

Повеќе

Најнови достигнувања во козметиката - Ботокс на коса среда 24, февруари

Ботокс на коса

Повеќе

Дермаролер терапија вторник 22, декември

Уплатете 5 третмани однапред и добијте ГРАТИС ролер.

Повеќе

Јапонско исцртување на веѓи вторник 22, декември

Новата техника на исцртување на веѓи од брендот Phibrows ви овозможува форма на веѓите според карактеристиките на лицето.

Повеќе

OPI SPA маникир и педикир вторник 24, ноември

Нов спа маникир и педикир со OPI во Промедика Естетик

Повеќе

Златен третман за лице вторник 24, ноември

Тајната на Клеопатра за вечната младост сега е целосно откриена.

Повеќе

Хидратантна бомба за вашата кожа - Babor Crash вторник 9, јуни

Подгответе ја кожата за топлото лето.

Повеќе