Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Услуги

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Услуги

Во центарот на градот, Промедика Естетик е најсовремениот центар за релаксација, козметички третмани за лице и тело, масажи, депилација, маникир и педикир и фризер. Во состав на центарот се наоѓа и најсовременото студио за кардио тренинг со личен тренер, опремен со најновите справи на TechnoGym, единствено од таков тип во регионот.

Во Промедика Естетик Ви овозможуваме во релаксирана и дискретна атмосфера да си дозволите одмор од секојдневните активности и да се посветите на разубавување, релаксација и здрав начин на живот.

Кај нас, на едно место можете да уживате во:


Третманите се изведуваат во индивидуални простории опремени со туш кабини и потребната тоалета за третманот, од страна на обучен кадар. Се стремиме кон тоа секој наш клиент да почувствува дека искрено се грижиме за неговите потреби и сме целосно посветени на неговата удобност и задоволство.

 

Контактирајте нè тука.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget