Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

За нас

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

За нас

Промедика Eстетик е современ центар за убавина каде што можете да се релаксирате, разубавите и посветите на здрав начин на живот уживајќи во дискретна и опуштена атмосфера. Покрај низата козметички услуги во состав на центарот се наоѓа и најсовременото студио за кардио тренинг со личен тренер опремен со најовите справи на TechnoGym.

Во центарот на градот, Промедика Естетик е најсовремениот центар за релаксација, козметички третмани за лице и тело, масажи, депилација, маникир и педикир и фризер.

Третманите се изведуваат во индивидуални простории опремени со туш кабини и потребната тоалета за третманот, од страна на обучен кадар. Се стремиме кон тоа секој наш клиент да почувствува дека искрено се грижиме за неговите потреби и сме целосно посветени на неговата удобност и задоволство.

 Контактирајте нè тука.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget