Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Подари ваучер

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Подари ваучер

Во нашиот салон можете да набавите ваучер- прекрасен подарок за вашите најблиски.

Вредноста на ваучерт е по ваша желба и може да се искористи во рок од 1 година. Лицето на кое ќе биде подарен ваучерот може да си го одбере својот идеален третман и да користи една или повеќе услуги во зависност од вредноста на ваучерот.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget