Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Останати масажи

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Останати масажи

Медицински масажи - како основна терапија или надополнување на другите терапии при одредени состојби

Рефлекторна масажа - парцијална , стапала, раце или поединечен сегмент од телото

Масажа со репонирање - кај дисторзии, шинување- исчашување, мускулни истегнувања и атрофии, контрактури-ограничена подвижност на зглобови , тендинитис – воспаление на тетивите

Холистичка масажа (комбинирани техники) -  превентивно делува кај личности подложни на стрес, , помага при намалување на налепените масни наслаги  , дренажа на насобраните отпадни продукти во меките ткива ,го потикнува имунитетот, го подобрува протокот на виталната енергија,  ја отпушта анксиозноста и нервната напнатост помага да се чувствувате силни и полетни.

Акупунктурна масажа

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget