Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Body Forte

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Body Forte

Body-Forte - aнтицелулитна масажа со Body Wraping

Оваа метода вклучува комбинација од антицелулитна масажа со body wraping за целосен ефект. Со овој вид на третман се постигнува, размрдување (разлагање) на маснотиите депоа, забрзана лимфна и крвна циркулација и исфрлање на токсините во самиот третман.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget