Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Body Wraping

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Body Wraping

Посебна техника на обвиткување на телото со фолија под која се нанесува термоактивен гел кој ги топи масните наслаги, а при самото виткање на телото се предизвикува “сауна ефект”, со цел да се исфрлат токсините и разложените маснотии надвор од организмот по пат на потење.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget