Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

IVEA ултразвук

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

IVEA ултразвук

Иновативна естетска грижа за вашето тело. Почувствувајте се добро во сопствената кожа. IVEA е технологија од Франција која работи на принцип на ниско френквентен ултра звук (28 до 32 Khz), со кој се добива статичен метод на делување врз широка површина и длабински продирање до нивото на хиподермисот, каде што се масните наслаги и целулитот.

Оваа метода на обликување на телото со помош на нискофренквентен ултра звук е докажана, единствена и ефективна. Придобивките до овој метод на слабеење се :

  • редуцирање на маснотии,
  • обликување на силуетата,
  • антицелулитна терапија
  • дополнителна грижа на телото – без болки, отоци и модринки.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget