Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Чоколадна масажа

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Чоколадна масажа

Масажата  со топло чоколадо претставува посебно wellness искуство. Оваа масажа влијае на психата на сетилото за мирис како ароматерапија. Иако сама по себе таа е со прекрасен вкус може да се меша и со доруги билки, чоколадото ја храни и регенерира кожата, овозможува пријатно чувство на релаксација, опушта и го подобрува расположението. По завршување на масажата следува благ туш, потоа кожата се премачкува со млеко за тело.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget