Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Бамбус масажа

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Бамбус масажа

Масажата со кралски бамбус

Претставува техника која вклучува бамбус во самиот процес, кој му овозможува на терапевтот да направи што подобра масажа во внатершноста на мускулите. Самата масажа ја подобрува циркулацијата, помага при лимфната дренажа и исфрлање на отровите кои се задржуваат во телото.
Масажата со кралскиот бамбус има важно место во културата на здраво живеење. Го ослободува телото од стрес, главоболка, несоница, а истовремено ја негува кожата, ја прави мека и сјајна, го разградува целулитот и го доведува телото во хармонија.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget