Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Kралска масажа со 4 раце

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Kралска масажа со 4 раце

Mасажа со која се постигнува максимално опуштање.


Со нејзина помош се подобрува циркулацијата, се подигнува расположениeто, се подобрува концентрацијата, се забрзува метаболизмот, а во исто време со нејзина помош се исфрла насобраната течност во масните ткива.

Два терапевта истовремено влијаат на опуштање на левата и десната страна на телото. На овој начин циркулацијата е уравнотежена од двете страни на телото. На тој начин обезбедувате длабока релаксација на телото и духот.

Дозволете му на професионалниот тим од нашиот салон да ви помогне во ослободувањето од стресот и да ви овозможи повторно да бидете исполнети со позитивна енергија.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget