Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Препорачуваме

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Препорачуваме

Масажи на тело со вулкански камења понеделник 11, ноември

Масажи на тело со вулкански камења, масажа на грб, по промотивни цени

Повеќе

Тренинг со професионален тренер четврток 3, април

Промотивни пакети за нови членови во април.

Повеќе

Антицелулитната масажа четврток 3, април

Антицелулитната масажа е природен, ефективен и пријатен начин за отстранување на целулитот.

Повеќе

Babor Beauty Spa понеделник 11, ноември

Чест и задоволство ни е да ви соопштиме дека од оваа сезона програмата на масажи и третмани ја збогатуваме со производи, масажи и ...

Повеќе