Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Пакет солариум

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Пакет солариум

Солариум (MegaSun 3000)

Потемнет привлечен тен можете да имате преку целата годината со помош на стоечки солариум од познатиот производител MegaSun - Space 3000. Водиме посебна грижа за долговечноста на лампите за Ваша потполна безбедност.

  • 1 минута          40 ден
  • 30 минути    1100 ден
  • 40 минути    1350 ден
  • 60 минути    2000 ден
Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget