Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

За Промедика Естетик

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

За Промедика Естетик

Современ центар за убавина Промедика Eстетик 

Релаксација, козметички третмани за лице и тело, масажи, депилација, маникир и педикир и фризер

Во нашиот салон можете да се релаксирате, разубавите и посветите на здрав начин на живот уживајќи во дискретна и опуштена атмосфера. Покрај низата козметички услуги во состав на центарот се наоѓа и најсовременото студио за кардио тренинг со личен тренер опремен со најовите справи на TechnoGym.
Во центарот на градот, Промедика Естетик е најсовремениот центар за релаксација, козметички третмани за лице и тело, масажи, депилација, маникир и педикир и фризер.


Третманите се изведуваат во индивидуални простории опремени со туш кабини и потребната тоалета за третманот, од страна на обучен кадар. Се стремиме кон тоа секој наш клиент да почувствува дека искрено се грижиме за неговите потреби и сме целосно посветени на неговата удобност и задоволство.

Контактирајте нè тука.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget