Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Маникир и педикир

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Маникир и педикир

Маникирот и педикирот се изведуваат во согласност со дерматолошки стандарди, со одржување и стерилизација на приборот за работа по секој клиент. Сетовите за работа се стерилно запакувани и се отвараат пред самата манипулација.

Маникир претставува нега на кожата, прстите и ноктите на рацете, додека педикир претставува нега на кожата и ноктите на нозете, притоа отстранување на сувата кожа, деформирани нокти и жуљеви со различни козметички средства и соодветен алат и прибор за работа.

Маникир третмани:

 • Класичен маникир
 • Маникир со гел лак
 • Лакирање на нокти и декорација
 • Маникир СПА
 • Француски маникир gellak
 • Наливни нокти – француски маникир
 • Наливни нокти – класичен маникир
 • Гел на природни нокти

Педикир третмани:

 • Класичен педикир
 • Терапевтски педикир
 • Педикир за мажи
 • Педикир СПА
 • Педикир SPA OPI
 • Педикир француски
 • Класичен педикир gellak
 • Француски педикир шелак
 • Парафинско пакување на раце и нозе
 • AQUA DETOX

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget