Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Депилација

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Депилација

Депилација жени

  • Топла/ладна депилација цели нозе
  • Топла/ладна депилација раце
  • Интимна депилација целосна/делумна
  • стомак, задник, кичма, пазуви, надусници, брада, обликување веѓи
  • Депилација лице

Депилација мажи

  • Депилација гради, стомак, раменици, грб, раце, нозе

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget