Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Фризер и шминка

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Фризер и шминка

Фризер

Покрај основните фризерски услуги, нашиот салон ви нуди и посебни третмани за коса:

  • кератински третман,
  • третман против опаѓање,
  • третман за масна коса,
  • голем број на ампули за обнова на влакното на косата.

Пакет фризерски услуги.

Шминка

Професионална шминка за свечени и дневни пригоди со познатите светски брендови:

  • Кryoline
  • Аrtdeco

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget