Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Третмани на тело

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Третмани на тело

 • IVEA ултразвучна липолиза
 • Le SKIN вакумска дренажа
 • Body wraping (пакување со термоактивен гел)
 • Body forte (масажа и пакување)
 • Антицелулитна масажа
 • Масажа за слабеење за мажи
 • Тераписки кревет Migun
 • Третман за отстранување на стрии и лузни
 • Третман за подигање на гради
 • Пилинг на тело
 • Хемиски пилинг
 • Третман со алги

  Третманите се изведуваат во индивидуални простории опремени со туш кабини и потребната тоалета за третманот, од страна на обучен кадар.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget