Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Масажи на тело со вулкански...

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Масажи на тело со вулкански камења

Масажи на тело со вулкански камења, масажи на грб по промотивни цени

 

Контактирајте нè да закажете третман или подарeте ваучер.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget