Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Тренинг со професионален трене...

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Тренинг со професионален тренер

Вежбајте со професионален тренер на врвна спортска опрема


Промотивни пакети за нови членови во април.

Физичката активност е многу важна за целокупното здравје. Бидете активни во текот на целата година, тоа е добро за умот, но и за вашата кожа. Одржувањето на активен животен стил ќе ве одржи здрави однадвор и внатре.


 Контактирајте нè да закажете третман или подарeте ваучер.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget