Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Антицелулитната масажа

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Антицелулитната масажа

Антицелулитната масажа е природен, ефективен и пријатен начин за отстранување на целулитот. Со овој вид на масажа се подобрува циркулацијата и се намалуваат масните наслаги со што се добива мазна и затегната кожа.


Подобрете го изгледот на вашето тело. Контактирајте нè да закажете третман или подарeте ваучер.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget