Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Babor Beauty Spa

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Babor Beauty Spa

BABOR ветува незаборавно патување на сетилата,

Чест и задоволство ни е да ви соопштиме дека од оваа сезона програмата на масажи и третмани ја збогатуваме со производи, масажи и ритуали од светски познатиот бренд BABOR. Како еден од најпрестижните брендови кои се користат во најдобрите спа центри во светот, BABOR нуди исклучителни ритуални масажи и третмани на лице и тело кои го рефлектираат праисторискиот квалитет на Африка и Азија, нивната природа, древните обичаи и ритуали. Со своите единствени движења, специфичните мирисливи масла и квалитетни производи, BABOR ветува незаборавно патување на сетилата, балансирање на енергијата и непроценлива грижа на вашето тело.

 

Контактирајте нè да закажете третман или подарeте ваучер.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget