Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Најнови матурантски пакети!

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Најнови матурантски пакети!

Најнови матурантски пакети!

Матурската вечер е нешто посебно и долгоочекувано. Оставете впечаток, останете запаметени со вашиот стил, убавина и гламур. 
Дозволете тимот на Промедика Естетик да се погрижи за тоа.
Изберете го вашиот матурантски пакет!

Закажете на 02/3248-464 или на estetik@promedika.com.mk

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget