Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Нова солариум акција!

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Нова солариум акција!

Нова солариум акција!

Месецот на матурите го започнуваме со нова солариум акција!

25% ПОПУСТ преку целиот ден! 
Подгответе се за некоја свеченост или пак едноставно за летниот одмор кој сите со нетрпение го чекаме.

Промедика Естетик води посебна грижа за исправноста и рокот на траење на лампите и мисли на вашата безбедност и убавина. Акцијата започнува од понеделник (9 мај). 

Закажете на 02/3248-464 или на estetik@promedika.com.mk

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget