Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Најнова акција - Гратис Luxus...

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Најнова акција - Гратис Luxus Lashes трепки

Најнова акција во Промедика Естетик

За секое Јапонско исцртување на веѓи добивате ГРАТИС трепки Luxus Lashes!

Понуда која не се пропушта.  Заблескајте во полн сјај.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget