Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Најнови достигнувања во козметиката...

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Најнови достигнувања во козметиката - Ботокс на коса

Ново во Промедика Естетик - Ботокс на коса!

 

Најновите достигнувања на козметиката сега достапни во нашиот спа центар.

Станува збор за третман кој му дава младост на секое влакно, дејствува во с'ржта и ја пополнува внатрешноста.

Косата добива неверојатен сјај и квалитет. Наменета за сите типови коса, а особено за:
- често бојадисана;
- често пеглана;
- кршлива;
- безживотна и 
- оштетена коса

 

 

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget