Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Дермаролер терапија

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Дермаролер терапија

Нова Дермаролер акција

Дермаролер терапија

Уплатете 5 третмани однапред и добијте ГРАТИС ролер.
Овој третман е совршено погоден за подмладување на кожата, за успорување на процесот на стареење и за третирање на бори.

Закажете или дознајте повеќе информации на следниот тел. број 02/3248 464 како и на нашата маил адреса.

Ве очекуваме.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget