Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Јапонско исцртување на веѓи

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Јапонско исцртување на веѓи

Убаво обликуваните веѓи може да го променат целосниот изглед на лицето


Новата техника на исцртување на веѓи од брендот Phibrows ви овозможува форма на веѓите според карактеристиките на лицето.
Ги ублажуваат недостатоците, а истовремено ја акцентираат убавината и драматичноста на очите.
Отсега може да уживате во задоволството на постојано средени и совршено обликувани веѓи.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget