Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

OPI SPA маникир и педикир

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

OPI SPA маникир и педикир

Нов спа маникир и педикир со OPI во Промедика Естетик


Вистинска спа оаза за вашите дланки и стапала која вклучува целосно средување, масажа, пилинг и лакирање спакувано во еден третман.

Закажете или дознајте повеќе информации на следниот тел. број 02/3248 464 како и на нашата маил адреса.

Ве очекуваме.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget