Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Златен третман за лице

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Златен третман за лице

Нов Премиум третман во Промедика Естетик

Ексклузивно!

Во соработка со познатиот германски бренд Etre Belle ви го претставуваме новиот златен третман за лице со 24 каратно злато и кавијар во својот состав. Идеален спој за директно влијание врз борите и линиите.
Тајната на Клеопатра за вечната младост сега е целосно откриена.
Уживајте во луксузната убавина!

 

Закажете или дознајте повеќе информации на следниот тел. број 02/3248 464 како и на нашата маил адреса.

Ве очекуваме.

 

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget