Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Телефон: 072 232 570

Спрат бр. 2

promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Понуди на месецот

Хидратантна бомба за вашата...

Ласерска епилација

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Хидратантна бомба за вашата кожа - Babor Crash

Хидратантна бомба и нов извор на влажност за Вашата кожа

Ексклузивниот третман за лице Babor Crash е посебно погоден за сува, но и за комбинирана кожа склона на дехидратација.
Со овој третман се пополнуваат со влажност длабоките слоеви на кожата. Подгответе ја кожата за топлото лето.

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget