Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Естетик

Телефон: 02 3248 464

Спрат бр. 2

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Промедика Естетик
promedika logo

пребарај

Салон за убавина

Фитнес студио

Понуди на месецот

Ласерска епилација

Повеќе

Ценовник

Повеќе

Подари ваучер

Повеќе

Почетна

Во Промедика Естетик Ви овозможуваме во релаксирана и дискретна атмосфера да си дозволите одмор од секојдневните активности и да се посветите на разубавување, релаксација и здрав начин на живот. Повеќе

Препорачуваме

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Локација

lokacija pin

Адреса:
Ул. Св. Кирил и Методиј
бр.50, п.фах 122,
1000 Скопје

Линк до мапа

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget