Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Стоматологија

Телефон: 02 3248 403

Факс: 02 3248 401

Фармација

Телефон: 02 3248 400

Факс: 02 3248 401

Медицина

Телефон: 02 3248 400

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Партнери

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

Повеќе

Партнери

Alphadent NV (CEKA)-Белгија www.ceka-preciline.com
ASA Dental-Италија www.asadental.it
Bio-Art-Бразил www.bioart.com.br
Borer Chemie-Швајцарија www.borer.ch/en/
Carl Martin-Германија www.carlmartin.de
Carestream Health (Kodak)-САД www.carestreamdental.com
Cattani Parma-Италија www.cattani.it
Ceda Press-Србија  
Whaledent-Германија www.coltene.com
DeguDent-Австрија www.degudent.com
Demco  
Denstply-Швајцарија www.dentsply.ch
Dentaurum-Германија www.dentaurum.de
Dentsply Maillefer-Швајцарија www2.dentsplymaillefer.com
Denтona-Германија www.dentona.com
Diadent Group-Кореа www.diadent.kr
Philips Oral Healthcare (Discus Dental) www.philipsoralhealthcare.com
DS Dental-Швајцарија www.dsdental.ch
Egis-Унгарија www.egis.pl
EMS-Швајцарија www.ems.ch
Favodent-Германија www.favodent.de
Fotona-Словенија www.fotona.si
Geistlich Pharma-Швајцарија www.geistlich.ch
Gnatus-Бразил www.gnatus.br
Hager Werken(Miradent)-Германија www.miradent.de
Heraeus Kulzer -Германија www.heraeus.de
Hoffman-Германија www.hoffmann-dental.com
ICN Galenika-Србија www.galenika.rs
Instrumentarija-Хрватска  
Interdent-Словенија www.interdent.cc
Ivoclar Vivadent-Лихтенштајн www.ivoclarvivadent.com.hr
Johnson & Johnson-Словенија www.ethicon.com
KaVo-Германија www.kavo.de
Lege Artis Pharma-Германија www.legeartis.de
Melag-Германија www.melag.de
Microbrush-Ирска www.microbrush.com
NTI-Германија www.nti.de
Osstell-Шведска www.osstell.com
Parkell-САД www.parkell.com
Paul Hartmann Adriatic-Словенија si.hartmann.info
Plastdent-Србија www.plastdent.com
Pneumat Dental-Франција www.ffdm-pneumat.com
Polident-Словенија www.polident.si
Polirapid-Германија www.polirapid.de
Produits Dentaires-Швајцарија www.pdsa.ch
Renfert-Германија www.renfert.com
SCHEU-Германија www.scheu-dental.com
Septodont-Франција www.septodont.fr
Stoddard-Англија www.stoddard.ch/
Tissi Dental-Италија www.tissidental.com/
Ugin Grenoble-Франција www.ugin-dentaire-france.com/
VITA-Германија www.vita.de
Willmann & Pein- Германија www.wp-dental.de/
Алкалоид-Берово  
Алкалоид-Скопје www.alkaloid.com.mk
Галафарм-Скопје  
Делта К-Скопје

 

Pfizer

www.pfizer.com/

F.Hoffman - La Roche

www.roche.mk/portal/roche-mk-nct

Boehringer-Ingelheim www.boehringer-ingelheim.com/
Ge Healthcare www3.gehealthcare.com/en/Global_Gateway
WCT World Clinical Trials www.wwctrials.com/
Pharma Swiss www.pharmaswiss.com/SitePages/home.aspx

 

 

 

Акции/Промоции

Повеќе

Нарачки