Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Стоматологија

Телефон: 02 3248 403

Факс: 02 3248 401

Фармација

Телефон: 2 3248 443

Моб: 075 435 203

Факс: 02 3248 401

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Акции и промоции

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

Повеќе

Акции и промоции

Новата генерација на циркониум

CERCON® ht блокови сега достапни во 98mm и 105mm.

Повеќе

Купувајте опуштено по специјално намалени цени!

Промедика Ви нуди попуст на целиот асортиман од 15 декември 2015 до 15 јануари 2016.

Повеќе

Директни композитни ламинати - COMPONEER

Супер цени, одличен квалитет!

Повеќе

Evetric е Вашиот избор!

Нано–хибриден композит за извонредна естетика!

Повеќе

Ankylos CX

НОВ индексиран и неиндексиран абатмент

Повеќе

Evetric Bond

State-of-the-art stat-etch adhesive

Повеќе

Постоперативно упатство. Зошто да поставам имплант?

Информативна брошура за дентални импланти за пациенти.

Повеќе

Супер понуди од Gnatus

Стоматолошки столици и дополнителни апарати за стоматологија

Повеќе

Leica микроскопи

Дентални микроскопи Leica од KaVo

Повеќе

DeguDent промоции

Најнови производи на акција од DeguDent

Повеќе