Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Стоматологија

Телефон: 02 3248 403

Факс: 02 3248 401

Фармација

Телефон: 2 3248 443

Моб: 075 435 203

Факс: 02 3248 401

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Акции и промоции

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

Повеќе

Акции и промоции

Светски ден на борба против хепатитис

28ми Јули е денот кога се одбележува светскиот ден на хепатит. Вирусната инфекција со хепатит е нашироко распространета, со околу 400 милиони луѓе заразени ширум светот.

Повеќе

Супер понуди од Gnatus

Стоматолошки столици и дополнителни апарати за стоматологија

Повеќе

Maybe Baby тест

Maybe Baby тест за овулација

Повеќе

Fervex во Промедика Фарм

Fervex во Промедика Фарм

Повеќе

Odaban - антиперспирант!

Odaban - антиперспирант!

Повеќе

Ivoklar Vivadent каталог на заботехнички материјали и апарати

Погледнете го каталогот на заботехнички материјали и апарати од Ivoklar Vivadent

Повеќе

Попуст од 10% на целиот асортиман

Попуст од 10% на целиот асортиман

Повеќе

Подуеност? Киселини? Болки во стомакот?

Сега можете и да се тестирате дома.

Повеќе

Smecta

Вкус - портокал и ванила. Брзо делува!

Повеќе

Шумливи витамини од органско потекло

Нови шумливи витамини од органско потекло на македонскиот пазар – BIOFAR

Повеќе