Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

promedika logo

пребарај

SEPTANEST 1/200 000

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

SEPTANEST 1/200 000

products/Septanest_1_200 000_PIL.pdf

SEPTANEST е анестетик за широка употреба во денталната пракса, поради долготрајното дејство на активната група. Во составот е chlorhidrate articaine и адреналин и затоа е погоден за орално- хируршки интервенции.

пакување : 50 карпулиSeptodont-Франција


Шифра : - 350