Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Synergy D6 welcome СЕТ

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Synergy D6 welcome СЕТ

products/SynergyD61.pdf

Високоестетски нанохибриден композит за секојдневна употреба. Се состои од економичен избор на бои распределени во 6 дентински и 2 емајлови бои- ДУО сyстем на избор на боја, идеално пакување, природен опалесцентен ефект и минимална контракција. Се користи за сите естетски полнења во фронталната и трансканинската регија.

Coltène/Whaledent-Германија