Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Пескара за фино пескарење...

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Пескара за фино пескарење Duosand

Микро пескара со 2 резервоари за употреба на алуминиум оксид 25 до 250 микрони или стаклени перли.

Технички карактеристики:

  • неонско светло
  • ножна педала
  • пластичен штитник за стаклото
  • опционално конектор за аспирација
  • работен мах. притисок  7 бар.
  • притисок 3 бар
  • димензии : 250 x 400x 340 мм
  • тежина ( празна ) : 8 кг


Ugin’dentaire - Франција