Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Компресор Bioqualyair 40 L

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Компресор Bioqualyair 40 L

Компресор Bioqualyair 40 L

Технички карактеристики:
  • Безмаслен мотор со два цилиндри моќност 1,1 kw
  • Термална заштита од прегрејувањје
  • Воздушен филтер на излез
  • Наменет за една ординација ( столица )
  • Заштитена внатрешност на резервоарот од корозија
  • Капацитет на боца 38 литри
  • Капацитет: 212 литри/минута
  • Јачина на звук : 65 db


Gnatus-Бразил