Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Ортодонтски прстени, туби...

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе
 Производи на акција    Нови производи  

Headger капа

Headger капа

Headeger букална туба

Headeger букална туба

Headeger надворешен лак

Headeger надворешен лак

Ортодонтски восок

Ортодонтски восок

Ортодонтски лепак NO MIX Bonding систем

Ортодонтски лепак NO MIX Bonding систем

Фиксатор за фрактури

Фиксатор за фрактури

Ортодонтски лот

Ортодонтски лот

Ортодонтски сликички

Ортодонтски сликички

Ортодонтски четки

Ортодонтски четки