Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Партнери

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Партнери

Партнер

Интернет страна
Alphadent NV (CEKA)-Белгија www.ceka-preciline.com
ASA Dental-Италија www.asadental.it
Bio-Art-Бразил www.bioart.com.br
Carl Martin-Германија www.carlmartin.de
Carestream Dental www.carestreamdental.com
Cattani Parma-Италија www.cattani.it
Ceda Press-Србија www.cedapress.rs
Coltene Whaledent-Германија www.coltene.com
Dentsply Sirona - Австрија www.degudent.com
Demco - USA  
Denstply Sirona/ Ankylos -USA www.dentsplysirona.com/en
Dentaurum-Германија www.dentaurum.de
Dentsply Maillefer-Швајцарија www.dentsplymaillefer.com
Denтona-Германија www.dentona.com
Diadent Group-Кореа www.diadent.kr
Philips Oral Healthcare (Discus Dental) www.philipsoralhealthcare.com
EMS-Швајцарија www.ems-dental.com
Fotona-Словенија www.fotona.si
Geistlich Pharma-Швајцарија www.geistlich.ch
Gnatus-Бразил http://www.gnatus-global.com
Hager Werken(Miradent)-Германија www.miradent.de
Heraeus Kulzer -Германија www.kulzer.com
Hoffman-Германија www.hoffmann-dental.com
ICN Galenika-Србија www.galenika.rs
Interdent-Словенија www.interdent.cc
Ivoclar Vivadent-Лихтенштајн www.ivoclarvivadent.com/en/
KaVo-Германија www.kavo.de
Melag-Германија www.melag.de
Microbrush-Ирска www.microbrush.com
NTI-Германија www.nti.de
Pengiuin-Шведска http://www.penguinrfa.com
Parkell-САД www.parkell.com
Plastdent-Србија www.plastdent.com
Pneumat Dental-Франција www.ffdm-pneumat.com
Polident-Словенија www.polident.si
Polirapid-Германија www.polirapid.de
Produits Dentaires-Швајцарија www.pdsa.ch
Renfert-Германија www.renfert.com
SCHEU-Германија www.scheu-dental.com
Septodont-Франција www.septodont.fr
Stoddard-Англија https://www.stoddard.uk/dental.html
Tissi Dental-Италија www.tissidental.com/
Ugin Grenoble-Франција www.ugindentaire.fr
VITA-Германија www.vita-zahnfabrik.com
Willmann & Pein- Германија www.wp-dental.de/
Алкалоид-Берово http://www.alkaloidberovo.mk
Алкалоид-Скопје https://alkaloid.com.mk
Галафарм-Скопје www.galafarm.com.mk
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Акции/Промоции

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget