Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 411

Телефон: 02 3248 405

promedika logo

пребарај

Акции и Промоции

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Акции и Промоции

Супер понуди од Gnatus

Стоматолошки столици и дополнителни апарати за стоматологија

Повеќе

Попуст од 10% на целиот асортиман

Попуст од 10% на целиот асортиман

Повеќе

Gnatus G3 New

Gnatus G3 New сетовите се развиени за клиничка рутинска работа.

Повеќе

Fluor Protector гел

Fluor Protector гелот е додаток на професионалната употреба на заштитен лак Fluor Protector.

Повеќе

Акција лето - есен 2016

ГРАТИС лед ламба BLUEPHASE STYLE M8 IVOCLAR VIVADENT

Повеќе

Медицински потрошни материјали од Hartmann

Медицински потрошни материјали од Hartmann!

Повеќе

Стоматолошки материјали

Брзо и едноставно до висока естетика и задоволни пациенти.

Повеќе

Стоматолошки материјали

Погледнете ја нашата понуда на стоматолошки материјали.

Повеќе

Врвни отпечатоци со Xantopren, Optosil - C силикони и Variotime А силикони!

Врвни отпечатоци со VARIOTIME А силиконите. Екстра цени за А силикони!

Повеќе