Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Акции и Промоции

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Акции и Промоции

3Shape скенер D700

НЕВЕРОЈАТНА ПОНУДА ОД 3SHAPE! 3Shape скенер D700 без трошоци за годишна лиценца.

Повеќе

Ducerraloy N

Ducerraloy N метал за керамика!

Повеќе

DENTAURUM промоција

Отпорноста на корозија и биокомпатибилноста зависат од хемискиот состав.

Повеќе

Новата генерација на циркониум

CERCON® ht блокови сега достапни во 98mm и 105mm

Повеќе

Дигитална технологија за современа стоматологија

Комплетна понуда, единствено во Промедика

Повеќе

Промоции!

Создадете современо и модерно опремена заботехничка лабораторија

Повеќе

KaVo акција

KaVo - Proatar evo артикулатор, Arcus Digma, Artica Everest, Kavo Artica, Kavo Everest...

Повеќе

DeguDent промоции

Најнови производи на акција од DeguDent

Повеќе

Акција iBond и други метали од Interdent

Добијте гратис производи од Interdent

Повеќе