Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Нарачка на стоматолошки материјали или опрема

Телефон: 02 3248 403

Нарачка на заботехнички материјали или опрема

Телефон: 02 3248 440

Информации за испораката на Вашата нарачка

Телефон: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

До кого сакате да испратите порака

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил Бидете навремено информирани за најновите акции и промоции во Стоматологија
promedika logo

пребарај

Моќ на брендирањето: Повторно...

Производи

Календар на настани

Повеќе

Нарачај сервис

Повеќе

Become our partner

Promedika is a provider of healthcare products and services and one of the leading companies in its field in The Republic of Macedonia...

More

Промедика лаб

Повеќе

Моќ на брендирањето: Повторно лансирање на брендот Kiss

Продуктот е нешто што е направено во фабрика, но брендот е нешто што е купено од корисникот. Продуктот може да биде копиран од конкурентите, но брендот е уникатен. Производот може брзо да застари , но успешниот бренд е безвременски.

Stephen King


Задржи едноставност и безбедност – ова е слоганот под кој Kiss е препознатлив повеќе од десет години и e најуспешен керамички материјал во земјите со Германско говорно подрачје. Едноставноста е во тоа што со редуциран број на материјали се исполнува најсофистицирано естетско барање, а всушност тоа е и сржта на Kiss концептот.

Тука може да го прочитате текстот во целост.

Интервју со Hans‐Jurgen Joit.

“Било кој техничар може да ја подобри својата работа со користење на ефекти за керамика како Butter или Honey!”

Мастер забниот техничар, Hans‐ Jurgen Joit од Дизелдорф, Германија, објаснува како и кога овие материјали ни помагаат во секојдневната работа во заботехничките лаборатории и каков резултатдобиваме за да ги исполниме очекувањата на нашите пациенти.

Тука може да го прочитате интервјуто со Hans‐Jurgen Joit од Дизелдорф, Германија.

Акции/Промоции

Повеќе

Актуелно

Повеќе

Е-информатор

Внесете e-mail адреса  

 

Fb widget