Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Компресивни завои за гради

Центар за третман на рани и стома

Повеќе

 

 Производи на акција    Нови производи  

СТАБИЛИЗАТОР ЗА ИМПЛАНТИ SI Special

СТАБИЛИЗАТОР ЗА ИМПЛАНТИ SI Special

Хируршки градници Pi special

Хируршки градници Pi special

Хируршки градници PI extra

Хируршки градници PI extra