Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Hartmann

Центар за третман на рани и стома

Повеќе

 

Hartmann

HARTMANN - Лидер во производство на медицински и заштитни материјали за грижа на рани, инконтиненција и медицински потрошен материјал

Германска компанијаHartmann нуди широк спектар на продукти и прилагодливи сервиси за работниците во здравството и негувателите со иновативни интегрирани решенија.  На овој начин компанијата им помага да работат поефикасно и поефективно за доброто на пациентите. Промедика ги застапува следните категории продукти на Hartmann:

Каталог Hartmann INCO
Каталог Hartmann OT

Повеќе информации за компанијата ќе најдете на интернет страница на Hartmann

НОВО И ЕДНИНСТВЕНО КАЈ НАС : DermaPlast Hydro - транспарентни мини фластери за третман на херпес на усни.

Контакт:

Др. Сања Сеизова
e-mail: seizova_s@promedika.com.mk

Акции/Промоции

Повеќе

Fb widget