Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

Партнери

Центар за третман на рани и стома

Повеќе

 

Партнери

 

  • Biotronik
  • Johnson and johnson
  • Fotona
  • Hartmann
  • Convatec
  • Maxis
  • Lipoelastic
  • Офталмологија

Акции/Промоции

Повеќе

Fb widget