Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

Вашето име

Вашето презиме

Вашата е-пошта*

Вашиот телефон

Вашата порака

Испрати ја пораката на твојот маил
promedika logo

пребарај

EES

Центар за третман на рани и стома

Повеќе

 

EES

Ethicon Endo Surgery - препознатлива трговска марка и светски лидер во производство на иновативни хируршки производи и медицински помагала за минимално инвазивна хирургија.

Специјалности:

  • Баријатрична хирургија
  • Градна хирургија
  • Колоректална хирургија
  • ОРЛ хирургија
  • Општа хирургија
  • Гинекологија
  • Пластична хирургија
  • Ортопедија
  • Торакална хирургија


Комплетната палета на производи е достапна на следниот линк

Контакт :

Др.  Сања Сеизова  
e-mail: seizova_s@promedika.com.mk


Акции/Промоции

Повеќе

Fb widget