Главно мени
lofo

почетна

lofo

Медикал

lofo

Естетик

lofo

Аптека

lofo

Веледрогерија

lofo

контакт

затвори

Следете нè:

затвори
затвори

контактирајте нè

Медицина

Телефон: 2 3248 434

Моб: 071 371 866

Факс: 02 3248 401

promedika logo

пребарај

Акции и Промоции

Центар за третман на рани и стома

Повеќе

 

Акции и Промоции

Светски ден на борба против хепатитис

28ми Јули е денот кога се одбележува светскиот ден на хепатит. Вирусната инфекција со хепатит е нашироко распространета, со околу 400 милиони луѓе заразени ширум светот.

Повеќе

Maybe Baby тест

Maybe Baby тест за овулација

Повеќе

Odaban - антиперспирант!

Odaban - антиперспирант!

Повеќе

Подуеност? Киселини? Болки во стомакот?

Сега можете и да се тестирате дома.

Повеќе